1.Za każdy zakupiony film wystawiamy fakturę i dostarczamy drogą mailową. Obowiązek opodatkowania przypada na Sprzedającego czyli na nas, natomiast Nabywca nie posiadający numeru NIP (Rada Rodziców, osoba prywatna), nie ma obowiązku księgowania czy nawet przechowywania faktury.

2.Jeżeli Płatnikiem jest Rada Rodziców prosimy podać dane do faktury na Radę Rodziców (najczęściej będą to dane BEZ nr NIP\PESEL - należy zaznaczyć "osobę fizyczną") i dokonać płatności.

3.Jeśli pieniądze zbierane są od rodziców, przelewu może dokonać ktokolwiek z grona nauczycielskiego lub rodziców (należy wybrać opcję : osoba fizyczna) wpisując dane do faktury osoby prywatnej  (opcja podania numeru NIP\PESEL nie jest wtedy obowiązkowa) i dokonać płatności.

4.Jeśli Płatnikiem jest Urząd Miasta lub inna instytucja prosimy wypełnić dane do faktury (Płatnikiem będzie wskazana instytucja - Urząd Miasta, Gminy itp.), zaznaczyć opcję przelewu tradycyjnego (w systemie PayU), i złożyć zamówienie. Nastęnie nasz zespół wystawi fakturę proformę i prześle ją do Państwa na podany adres mailowy. Po opłaceniu i zaksięgowaniu faktury proforma, system udostępni bajkę i prześle fakturę końcową. 

5. Płatności za udostępniony film można dokonać:

  • przelewem natychmiastowym (wówczas dostęp do bajki otrzymają Państwo natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty) lub

  • przelewem tradycyjnym (wówczas dostęp do bajki otrzymają Państwo dopiero po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym) 

UWAGA! Obie opcje przelewu dostępne są w systemie płatności PayU. Należy zaznaczyć opcję PayU a dopiero w kolejnym kroku możliwy będzie wybór przelewu (natychmiastowego lub tradycyjnego).

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję